Home Zoeken Categorieën Diensten Contact 🗺 BizNiz-kaart
Taal
HomeBedrijvenkaart van MarokkoOued AmlilDr Hanae Nya

Dr Hanae Nya | Oued Amlil 35250, Marokko

Huisarts 4.5 (8 beoordelingen) Nu open
Dr Hanae Nya
Dr Hanae Nya
Dr Hanae Nya
Naam

Dr Hanae Nya

Adres

Oued Amlil 35250, Marokko, Oued Amlil, Fes-Meknes

Telefoon

+212 6 32 84 67 02

Openingstijden

Maandag: 08:30 to 18:00
Dinsdag: 08:30 to 18:00
Woensdag: 08:30 to 18:00
Donderdag: 08:30 to 18:00
Vrijdag: 08:30 to 18:00
Zaterdag: 08:30 to 18:00
Zondag: 08:30 to 18:00

Dr Hanae Nya is huisarts in Oued Amlil, Fes-Meknes, Marokko, aan Oued Amlil 35250, Marokko.

+212 6 32 84 67 02

Locatie

Ontdek meer op Oued Amlil

Reviews: Dr Hanae Nya

5/5
5/5

Excellent service

Farid Chawki

5/5
5/5

A professional doctor. I recommend it.

Hicham Benabbou

5/5
5/5

The doctor's administrative team has been asked to update the phone number listed on the Google page. We have tried contacting the office frequently, but the phone number keeps dropping out. Thank you.

Ali Touache

5/5
5/5

The best

Hanane Op

1/5
1/5

O HALHOUL

5/5
5/5

Tali Salma

Andere bedrijven in de buurt: Dr Hanae Nya

Toon alle bedrijven Routebeschrijving Delen via WhatsApp

Veelgestelde vragen

Dr Hanae Nya bevindt zich aan Oued Amlil 35250, Marokko, Oued Amlil, Fes-Meknes, Marokko.

Maandag: 08:30 to 18:00
Dinsdag: 08:30 to 18:00
Woensdag: 08:30 to 18:00
Donderdag: 08:30 to 18:00
Vrijdag: 08:30 to 18:00
Zaterdag: 08:30 to 18:00
Zondag: 08:30 to 18:00

Telefoon: +212 6 32 84 67 02